כל המידע על כתרי זירקוניום

"כתרי זירקוניום הם יעילים לא פחות אך מועילים הרבה יותר מבחינה אסתטית ורפואית לחניכיים מאשר כל שאר השיניים שלך." זה מתוך "כתרי זירקוניום: הכל על זירקוניה", מאת ג'ולי דוידסון, R.Ac. (מכון רפואת השיניים של ניו יורק). אנו מציעים מגוון רחב של שירותי שיניים מקצועיים, לרבות רפואת שיניים קוסמטית, טיפול מונע, טיפול במחלות חניכיים, רפואת שיניים מרגיעה, יישור שיניים, טיפולי שיניים קוסמטיים, ציפויים, גשרים, כתרים, שתלים, ציפויי חרסינה, תאורה ועוד.

כתרי זירקוניום – מה חשוב לדעת?

זהו השני בסדרת מאמרים בנושא רפואת שיניים קוסמטית. קרא את המאמר הראשון, "הכל על ציפויי חרסינה". לאחר מכן, אם אתה מחפש כתר, המלצת רופא שיניים או מידע אחר על מבנה ותפקוד השן, המשך לקרוא.
ישנם מספר גורמים המשפיעים על בחירת חומר הכתר. סוג השן, רמת הריקבון, גודל וצורה של השיניים הבסיסיות, כמה טוב תפקוד השן, תגובת המטופל לטיפול וכו '. יש לקחת בחשבון את כל הדברים האלה בבחירת החומר לכתר.
כל המידע על כתרי זירקוניום דן בחומר כתר חרסינה. כתרים העשויים מחומר זה נקראים כתרי אוקסוריאן. הם לבנים וייתכן שהם בעלי עיצוב מובלט, כמו של אמייל. כתרי חרסינה שימשו מאז תחילת התרגול ועד שנת 200 לספירה לערך. הם חזקים, עמידים ועמידים בפני שבירה ועיוותים.
זירקוניום (סוג של סיליקון) הוא סגסוגת מינרלית ביותר. לחומר זה יש משטח חלק מאוד, אך הוא די קשה. הוא יציב מבחינה כימית, אך ניתן לשנות אותו על ידי חימום וטחינה. כסגסוגת היא תערובת של חמצן ומימן. תכולת החמצן גורמת לצבע, והמימן הופך את החומר לגמיש.

יתרונות כתרי זירקוניום

ישנם יתרונות רבים לשימוש בכתרי זירקוניום. זהו חומר שאינו נקבובי לחלוטין, כך שאין צורך לדאוג שהשן תהיה גלויה מתחת לכתר. זה לא משנה את הצבע עם חשיפה לאור, כמו אקריליק, או עם מזון. מכיוון שאי אפשר לפרק אותו, לעולם אין צורך למלא את החור במלט או בחומר אחר, ואין צורך בהסרת כתר. כתרים נמשכים עשרות שנים, אפילו עשרות שנים עם טיפול הולם, ואין צורך להחליף אותם מעת לעת.
מכיוון שהוא אינו רגיש לחום, או למשחת שיניים או לסוכנים אחרים, ניתן להשתמש בכתרי זירקוניום על סוגים רבים ושונים של מבני שיניים ושיניים. כתרים יכולים לשמש גם לכיסוי שן פגומה או שבורה. כאשר משתמשים בו כדי לכסות שן שבורה, חשוב לזכור כי ייקח לשבועיים לפחות להתייצב הכתר במלואו. בנוסף, מכיוון שמדובר בחומר מרוכב, הוא עלול לצבוע לאורך זמן, אולם לאחר מספר יישומים של משחת שיניים מלבינה באור שמש ישיר, השן תיראה כמעט טבעית.
למידע נוסף על טיפולי שיניים בטורקיה היכנסו לבסט דנטל

כל המידע על כתרי זירקוניום

הטיפול הנכון לבריאות הפה

בסופו של דבר, אם אתה מעוניין לברר את כל המידע על כתרי זירקוניום, תרצה למצוא מקור המספק הרבה מידע מועיל ועדכני. תרצה להבטיח שהמקור שתבחר יציע מידע עדכני וללא משוא פנים. והכי חשוב, מצא מקור שמציע את הטיפול לצרכי השיניים שלך. ישנם מקורות רבים ברשת, אך תרצה למצוא מקור אחד המציע מידע עדכני ואותנטי של מטופלים בפועל. מקור מידע רב ערך על כתרים יעזור לך לקבל החלטה מושכלת אם טיפול מסוג זה מתאים לך או לא.
כתרי זירקוניום משמשים בעיקר כטיפול רפואי קוסמטי, אולם ניתן להשתמש בהם גם לטיפול במחלות חניכיים חמורות. זו אחת הסיבות לכך שהטיפול הזה הפך להיות כל כך פופולרי, במיוחד מכיוון שהוא פחות יקר מאשר אפשרויות מסורתיות אחרות הקיימות. ניתן אפילו להשתמש בו לתיקון בעיות קלות, כגון שיניים סדוקות ודלקת חניכיים מכוערת.

מתי נצטרך טיפולי כתרים?

כפי שצוין לעיל, רוב האנשים מתחשבים רק ביתרונות הקוסמטיים בבחירת הנחת כתרים על שיניהם. עם זאת, כתרים אלה משמשים גם למניעת התרחשותם של מצבים חמורים, כגון חללים ודלקת חניכיים. מחקרים הראו כי אנשים הסובלים ממצבים כגון אלה לרוב אינם מצחצחים שיניים כראוי, מה שמאפשר להצטבר רובד על שיניהם. הצטברות זו עלולה בסופו של דבר להוביל לחורים, מחלות חניכיים ואף לאובדן שיניים.
למידע נוסף על היתרונות של הצבת כתרי זירקוניום על השיניים, עליך להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך במשרד שיניים באזור שלך. במהלך התייעצות, רופא השיניים יבחן את הפה שלך וישאל אותך שאלות בנוגע לבריאותך ולבעיות שאתה עלול להתמודד איתן. הדבר החשוב הוא שתמסור לרופא השיניים מידע על מצבך. לאחר שלמדת את כל המידע על כתרי זירקוניום שאתה צריך לדעת, תוכל להתחיל לקבל החלטה מושכלת בנוגע לאפשרות טיפול מועילה זו.

ניווט באתר
כמה עולה השתלת שיניים
בריאות
כמה עולה השתלת שיניים בישראל

כאן תוכלו לקרוא על כמה עולה השתלת שיניים בשנים האחרונות ניתן לראות התפתחות של ממש בתחום השתלות שיניים בישראל. ישנם פתרונות מתקדמים ביותר המוצעים לקהל

איך לבחור הליכון
בריאות
כל המידע על הליכונים

ניתן להשתמש באימונים טובים על ההליכון בדרכים שונות. ולמרות שההליכון הוא מכשיר אימון יעיל מאוד אין להשתמש בו באופן בלעדי. במציאות תוכלו למצוא רצים שעושים

ספא בירושלים
בריאות
ספא בירושלים

ספא בירושלים הצעה מדהימה ליום נישואים מה כבר לא נאמר הצעה מענינית ליום נישואים ונכתב והושר על ירושלים ועל עשרות כינוייה. ירושלים היא בירת העם

השאירו פרטים ואחד מנציגנו
יחזור אליכם