Categories
בריאות

ספא בירושלים

ספא בירושלים הצעה מדהימה ליום נישואים

מה כבר לא נאמר הצעה מענינית ליום נישואים ונכתב והושר על ירושלים ועל עשרות כינוייה. ירושלים היא בירת העם היהודי, אך היא גם עיר חשובה לשתי הדתות המונותיאיסטיות הגדולות האחרות- הנצרות והאסלאם. מלחמות אכזריות , מאבקים קדושים וקונפליקטים תיאולוגיים עקובים מדם נעשו, ועדיין מתקיימים, על ירושלים ועל הריבונות בה, כך שהדבר האחרון שניתן לחשוב עליו במושגים של כאן ועכשיו, גם כאשר אנו בפתחו של העשור השני של המאה ה-21, הוא על ספא בבירת ישראל . האם מישהו יכול לספק ניגוד או האם ניתן לתאר קוטביות מושלמת יותר לקונוטציות שעולות מאזכור השם ירושלים מאשר חדרי ספא מודרניים באווירה רומנטית, המשלבים מגע, ריחות וצלילים עדינים ורומנטיים? בעיר שבה יש שכונות שלמות ומגזרים רחבים שאוסרים על מגע בין גבר לאישה ואפילו על הליכה באותו הצד במדרכה, דווקא מוקדי ספא, שבהם הנגיעות הן חובה והן עיקר העניין, הופכות לטרנד אופנתי ולבון טון אמיתי.

ספא בירושלים

ספא מקצועי בעיר ירושלים

מסאג הוא מונח ניטראלי שקיבל משמעות סימבולית. סמל להדוניזם, נהנתנות, "סמאלניות" יפת נפש רחמנא ליצלן, ובמילים אחרות- תל אביב ורדידות מוסרית, ומה מפתיע לגלות כי גם בירושלים, שכביכול מסמלת את כל הערכים אותם תל אביב שכחה כבר מזמן, נוצרת מגמה של תרבות ספא ונרקם מימד חדש של פנאי ירושלמי. מקומות רבים של ספא בירושלים, לרוב מפוארים וטובים יותר מהקולגות במרכז, ובטח שמספקים תמורה טובה בסוף, נפתחים וצוברים פופולאריות וקהל נאמן המגיע אליהם מכל קצוות הארץ, כולל אפילו ממרכזה, וניתן לומר כי אפילו הירושלמים, שלכאורה הם המסורתיים, הדבקים בקיים והמסרבים להיפתח לעולמות חדשים, הופכים לצרכנים נלהבים ונאמנים של אתרי העיסוי המקצועיים, המפנקים והמרגיעים. ספא בירושלים, בנוסף להיותו בעל מאפיינים רפואיים ונפשיים חשובים לפעילות התקינה של גוף האדם, בנוסף להווייתו כרומנטי ומפנק ומתאים כמתנה זוגית או אפילו כמתנה לעצמכם, הוא גם בעל מאפיינים השייכים רק לירושלים. כמו שנהוג לומר על ירושלים, יש משהו באוויר של ירושלים שמשרה רוגע, קדושה, אווירה של יציאה מהלחץ האטומי והבלתי נפסק של תל אביב. יש אוויר מיוחד וכאשר נוסף, על כל אלו, גם האלמנט של ספא מצויד ומאובזר בכל העזרים החשובים לניצול כמה שעות של רוגע ומנוחה, אזי ניתן לומר כי מדובר בחוויה הרוחנית והפיזית המושלמת ביותר הקיימת.

מכל היופי והחן ברחבי הגלובוס, אין יפה כמו ירושלים היפה ומכל האתרים, אין יפים כמו מוקדי הספא בירושלים. אתרי ספא בעיר הבירה לא נמצאים בטבורה של העיר ובמקומות התעשייתיים והומי האדם שלה, אלא במלונות היוקרתיים ביותר, שבהם ניתן למצוא מעטפת מגוונת ושלמה של שירותים נוספים, גם מעבר למגוון העצום של המסאז'ים הרפואיים והמפנקים הנעשים על ידי מעסים ומעסות מקצועיים ומיומנים השמים את הלקוח במרכז תשומת הלב, ואמונים לספק לכל אחד ואחת בדיוק את סוג הטיפול המתאים שיאפשר לו, או לה, את קבלת מקסימום האימפקט והתוצאות שלשמם הגיעו למקום. בנוסף, כאשר אנו עוסקים בנושא כמו ספא בירושלים, אנו מדברים על אווירה שאין באף מקום אחר בארץ, על מיקומים מרהיבים ביופיים ועל שילוב בין חורש למדבר, בין טבע לעיר כך שעל כל האלמנטים, שהוזכרו לעיל כמייצרים את היתרון האטרקטיבי של ירושלים על פני מקומות אחרים, ניתן בהחלט להוסיף את אוויר ההרים המפורסם ואת הנוף עוצר הנשימה כמותו אין באף אתר, מוקד או מרכז ספא יוקרתי בהרצליה או בתל אביב אחר בארץ.

מחקרים שנעשו בקרב חוקרי תרבות פנאי, וגם עבודות מחקר רפואיות הקשורות לבריאות הנפש והגוף, מצאו כי קיים קשר בלתי אמצעי בין מצב נפשי רגוע ושלו לבין מערכת חיסונית חזקה, ולהפך ויתרה מכך, אף הביאו את הבילוי במוקדי ספא כסוג פעילות המשלב בין הרגעת הנפש ובין הורדת הנוקשות הפיזית, ועל ידי כך, גם לטיפול יעיל ואפקטיבי מבעיות רפואיות הנוצרות ממתח ומלחצים, החזרת יכולת התנועה המקסימאלית לפרקים ולגפיים ובעיקר, אסור לשכוח את העובדה החשובה והראשונה ביותר במעלה, מדובר על כיף אמיתי ובילוי מענג שאת רשמיו לוקחים המבקרים הלאה במשך שבועות ויותר קדימה.

ירושלים של השנים האחרונות הולכת וצוברת תאוצה כמוקד עלייה לרגל לא רק במובן הדתי של המילה אלא במובן המודרני שלה כעיר שוקקת תרבות, פנאי, צעירים וחיי חברה ויחד עם התפתחות זו מתבססת ירושלים כמרכזית גם בתחום שירותי הספא בהוויה הנרקמת סביב סוג הפנאי הזה. מוקדי ספא בירושלים, אינם חיים בחלל ריק ומודעים ליתרונות המובנים של ירושלים המתקיימים מתוקף היותה היא, ופעמים רבות יוצאים אל הפועל רק מאמירת שמה בקול רם, הגדילו לעשות וחלקם אף מציע אפשרות בילוי לילי בספא, הכוללת, בנוסף להיצע הגדול והמוכר של סוגי עיסויים וטיפולים מקצועיים, פינוקים כגון ג'קוזי, בריכה וסאונה ותוספות כמו ארוחות קלות ושתייה חריפה, קרה וחמה, גם מסלולי טיול באתרים האטרקטיביים והרומנטיים של ירושלים של שעות בין הערביים והלילה, כאשר הכרך המודרני הסואן והצפוף חוזר להיות ירושלים המוארת, המאירה והמזמינה אל אתריה, נופיה ויופייה. אפשרויות של שילוב לינה עם חבילות ספא מושלמות לזוגות ולבודדים הן לא חזיון נדיר ובלתי מקובל במוקדי ספא בירושלים וכל אחד יוכל לקבל בדיוק את החבילה הרצויה לו והמתאימה לו ביותר.

בפעם הבאה שאת מחפשת אופציית בילוי מפנקת עם חברות, חברה או חבר, אל תהססי לבחור בחבילת ספא בירושלים, וגם אתה, המחפש בנרות אחר מתנה מתאימה ליום הנישואין, יום האהבה או לסתם יום של חול, אל תישאר ממוקד בגוש דן והסביבה, רק כמה קילומטרים דרומה משם וכמה מאות מטרים גבוה יותר נמצא אתר הספא האולטימטיבי והמפורסם ביותר בעולם- המקום שממנו יצאה תורה והקריה שאליה ערגו מיליארדי אנשים במהלך ההיסטוריה, ירושלים. ניתן לסכם ולומר, ללא ציניות וסרקאזם אופייניים, כי לאחר אלפי שנים של ניסיונות לשליחת ידיים אל ירושלים ואל מוקדיה, זה הזמן שלה לשלוח את ידיה אל המבקשים להתערות בה ולבקר בה ולעסות את הביקור בה לחוויה שלא במהרה תישכח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *